Oferta specjalna

Chcesz się uczyć robić stronę internetową, czy chcesz już działać ze stroną, która działa?

Korzystając z naszej oferty przede wszystkim zaoszczędzisz czas, a po drugie nie będziesz tracić nerwów ucząc się, jak samodzielnie stworzyć stronę internetową i sprawić, aby była ona użyteczna dla Ciebie i Twoich odbiorców.

To jest czas na Twoje działania, abyś nie obudziła się po okresie stanu epidemicznego z niczym!

Justyna Kopeć marka osobista strony internetowe

Tylko u nas…

masz możliwość skorzystać z wyjątkowego mentoringu brandingowego prowadzonego przez Justynę Kopeć – eksperta budowania marki osobistej. Bo Twoja strona internetowa może być ładna, a nam zależy, żeby do tego była skuteczna i budowała siłę Twojego imienia i nazwiska.

Wybierz pakiet, który zawiera wsparcie mentoringowe, a Justyna pomoże Ci sprawić, że Twoi odbiorcy będą czuć, że bardzo dobrze znasz ich oraz ich problemy i potrzeby.

W czasach, kiedy 20 sekund obecności uważa się za długi czas przebywania użytkownika na stronie, my z Justyną podnosimy ten współczynnik do ponad 2 minut, a odbiorca wciąż chce więcej i z chęcią wraca sprawdzić, czego jeszcze może się od Ciebie dowiedzieć, z jakiej jeszcze oferty może skorzystać.

Podczas mentoringu budujemy również Twój kapitał, dzięki stworzeniu lead magnetu oraz rekomendacjom dotyczącym lejka sprzedażowego.

Co robimy najlepiej?

Nasze działania mają prowadzić do tego, żeby Twoja marka osobista zyskała na znaczeniu dzięki spójnemu przekazowi oraz jasnej komunikacji.
My nie mówimy: „zrób to sama, ucz się, popełniaj błędy”. My oszczędzamy Twój czas wykonując najtrudniejszą pracę za Ciebie i oddając Ci produkt, który spełnia oczekiwania Twoje i Twoich klientów.

Branding

Działamy zgodnie z BrandKey’em Twojej marki, bo wiemy, że Twoje materiały powinne być spójne.

Web Design

Tworzymy stronę internetową zgodną z nowoczesnymi trendami graficznymi i technicznymi.

Search Engine Optimization

SEO to podstawa Twojej widoczności w wynikach Goolge i dzięki nam Twoja strona jest do tego przygotowana.

h
Strategia Contentu

Zawartość strony internetowej jest istotna, aby odbiorca czuł się na niej dobrze i spędzał w Twoim internetowym domu dużo czasu. Przygotowujesz to podczas mentoringu z Justyną Kopeć.

Architektura Informacji

Wciąż szkolimy się z UX (user experience), po to, żeby Twój użytkownik miał dużą łatwość poruszania się po Twojej stronie i żeby odpowiadała ona na jego potrzeby.

Mentoring Biznesowy

Wybierając opcję z mentoringiem z Justyną Kopeć, masz szansę ustalić plan działania i zadania do realizacji, abyś naprawdę mogła odnosić sukcesy, a nie tylko o nich marzyć.

Współpracuj z kobiecym zespołem

Kto lepiej zrozumie kobietę niż inna kobieta? Stawiamy to retoryczne pytanie, bowiem coraz bardziej widzimy, jak bardzo potrzeby kobiet są inne.

Sposób komunikacji, oczekiwania, poziom samooceny i poprzez to kreowanie swojej marki są zupełnie odmienne.

Same jesteśmy kobietami i naszą misją jest wspierać Ciebie w odważnej prezentacji Twojej wyjątkowej marki. To wszystko doprawiamy subtelnością i finezją, która tak bardzo związana jest z… kobiecością.

Dokonaj wyboru najlepszego pakietu

Jedna strona internetowa nierówna drugiej stronie internetowej.
Rozumiejąc potrzeby kobiet, stworzyłyśmy trzy pakiety, które uwzględniają różne potrzeby. Zapoznaj się z nimi i dokonaj najlepszego wyboru dla Ciebie.

Tylko w okresie trwania pandemii stworzyłyśmy dla Ciebie pakiety, dzięki którym już możesz zacząć działać, a płatność będziesz mogła dokonać w dogodnych ratach. Sprawdź poniżej i zacznij już teraz przenosić swoja działalność do online’u!

Ta opcja jest najlepsza dla osób, które dopiero rozpoczynają budowanie marki osobistej i jeszcze nie są pewne, w którym dokładnie kierunku będą chciały iść. Dla kobiet, które są ekspertkami i po prostu chcą poinformować świat o swojej ofercie.

Ta opcja jest najlepsza dla osób, które już wiedzą, w którym kierunku podążają z budowaniem marki osobistej. Dla ekspertek, które chcą dzielić się swoją wiedzą z innymi poprzez pisanie bloga. Dla dziewczyn, które wiedzą, że mogą mieć wpływ na innych i dzięki systematycznemu budowaniu marki osobistej mogą być influencerkami.

To wyjątkowa opcja. Zawiera w sobie wszystko to, co w Pakiecie ROZWÓJ, ale… dzięki mentoringowi marki osobistej z Justyną Kopeć oraz rozbudowanym funkcjonalnościom, jest najlepsza dla osób, które chcą osiągnąć spektakularny sukces.

Do tego otrzymujesz również projekt logo wraz z księgą znaku, co jest nieodzowne w budowaniu wiarygodnego i rozpoznawalnego biznesu.

Rekomendacje Klientek

Stale podnosimy swoje kompetencje, aby jak najlepiej służyć naszym klientkom. Dzięki temu, że umiemy je słuchać, większość z nich trafia do naszej wirtualnej galerii „Najlepszej klienkti ever”. A One odwdzięczają się nam dobrym słowem…

Firma przy tworzeniu strony internetowej mojego biura wykazała się dużym doświadczeniem oraz kreatywnością.
Od 2015 dostarczają mojej firmie doskonałą obsługę w zakresie projektowania strony internetowej. Ich praca jest rzetelna i profesjonalna, zawsze na czas i utrzymują satysfakcjonujące stosunki handlowe z moją firmą.
Mogę śmiało ich polecić jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego oraz ekspertów, którzy oferują bardzo szeroki wachlarz usług w odniesieniu do innych agencji reklamowych.

Magdalena Wakuła

właścicielka biura rachunkowego

Z wielką przyjemnością piszę tę rekomendację. Współpraca z tym zespołem to jedna z moich najlepszych decyzji biznesowych.
Stojąca na jego czele Justyna Kopeć pomaga mi w zbudowaniu od podstaw mojej marki osobistej w zakresie coachingu rozwiązań, szkoleń i konsultacji rozwoju osobistego.
Współpraca między innymi obejmuje przebudowę strony internetowej, budowanie wizerunku w mediach społecznościowych.
To, co dla mnie najistotniejsze, to indywidualne podejście do mojej osoby oraz kreatywność w zakresie podejmowanych działań.
Ale tak jest, jak się pracuje z profesjonalistami, z prężnym zespołem. Podnoszą poprzeczkę wysoko, motywują mnie do dalszych działań, które przyniosą wymierne korzyści w postaci sprzedaży moich usług.
Polecam z całego serca.

Anna Słowińska

coach transpersonalny

Współpraca z firmą Justyny Kopeć pozwoliła mi stworzyć jednolity wizerunek mojej Kancelarii, w tym zaprezentować go na stronie internetowej.
Rady uzyskane podczas nadal trwającej współpracy są bardzo cenne w codziennej pracy z klientami.
Mogę polecić usługi tej firmy z całym przekonaniem!

Justyna Wasiak

radca prawny

Poznaj etapy współpracy

Ważne, żebyś wiedziała jak się z nami współpracuje, abyś od początku miała poczucie, że powierzasz swój projekt w dobre ręce. Udzielimy Ci wsparcia na każdym etapie realizacji, bo nam również zależy na Twoim sukcesie.

Ustalenia

Ustalamy zakres zadań, podpisujemy umowę, dokonujesz wpłaty.

Zasoby

Ustalamy nazwę domeny, hosting, dajesz nam dostęp do swoich zdjęć i tekstów.

Projektowanie

Uruchomiamy serwer, podpinamy domenę, instalujemy WordPress oraz ustalamy z Tobą design.

Wdrożenie

Przeprowadzamy testy strony, przekazujemy Tobie gotową stronę wraz z instrukcją obsługi.

Prześlij do nas maila

Popracujmy razem

Taka strona internetowa, jak ta, jest w zasięgu Twojej ręki. Jest tylko jeden warunek: musisz się skontaktować z nami. Wypełnij od razu formularz i buduj markę osobistą w zgodzie ze sobą i najnowszymi trendami.

Justyna Kopeć strony internetowe